OpenEnterprise (7.x-1.0-beta5) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: @drupal installation complete
ast: Completóse la instalación de @drupal

en: Congratulations, you installed @drupal!
ast: ¡Norabona, fuisti a instalar @drupal!

en: Basic page
ast: Páxina básica
