Open Enterprise (7.x-1.0-beta5) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Tags
be: Катэгорыі

en: @drupal installation complete
be: Інсталяцыя @drupal

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
be: Усе неабходныя змены у %dir ды %file былі зроблены. Такім чынам Вам варта перапісаць правы доступа да іх, каб пазбегнуць рызыкі бяспекі. Калі Вы не ўпэўнены, як гэта зрабіць, канстультуйцеся на <a href="@handbook_url">анлайн дапаможніку</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
be: Віншуем, вы ўсталявалі @drupal!

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
be: Увядзіце праз коску спіс слоў, якія апісваюць гэтае змесціва
