OpenEnterprise (7.x-1.0-beta5) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: @drupal installation complete
ku: @drupal دامه‌زراندن کۆتای هات

en: Congratulations, you installed @drupal!
ku: پیرۆزە دامەزراندنی @drupal!

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".
