Open Enterprise (7.x-1.0-beta6) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Other
eo: Alia

en: @drupal installation complete
eo: Instalado de @drupal kompleta

en: Congratulations, you installed @drupal!
eo: Gratulon, vi instalis @drupal!
