Open Enterprise (7.x-1.0-beta7) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Tags
bg: Таг

en: Other
bg: Други

en: @drupal installation complete
bg: @drupal инсталацията е завършена

en: Congratulations, you installed @drupal!
bg: Поздравления, Вие инсталирахте @drupal !
