Open Enterprise (7.x-1.0-beta7) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Other
kk: Басқа

en: Twitter
kk: Твиттер

en: @drupal installation complete
kk: @drupal қондырылды
