Open Enterprise (7.x-1.0-beta7) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: @drupal installation complete
sr: @drupal инсталација је завршена

en: Congratulations, you installed @drupal!
sr: Честитамо, инсталирали сте @drupal!

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.
