Open Enterprise (7.x-1.0-beta7) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Tags
tr: Etiketler

en: Terms and Conditions
tr: Sözleşme Koşulları

en: Other
tr: Diğer

en: @drupal installation complete
tr: @drupal kurulumu tamamlandı

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
tr: %dir dizinine ve %file dosyasına gerekli bütün değişiklikler yapıldı, o yüzden güvenlik risklerinden kaçınmak için yazma izinlerini kaldırmalısınız. Eğer bunu nasıl yapacağınızdan emin değilseniz, <a href="@handbook_url">çevrim içi el kitabı</a>na bakın.

en: Congratulations, you installed @drupal!
tr: Tebrikler, @drupal'ı yüklediniz!

en: Basic page
tr: Temel sayfa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
tr: <em>Temel sayfa</em>ları, 'Hakkımızda' sayfası gibi sabit içerikler için kullanın.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
tr: Benzer konulardaki yazıları kategoriler halinde gruplamak için etiketleri kullanın.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
tr: İçeriğinizi açıklamak için virgülle ayrılmış bir sözcük listesi girin.

en: Social
tr: Sosyal
