Open Enterprise (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Other
th: อื่นๆ

en: @drupal installation complete
th: การติดตั้ง @drupal เสร็จสมบูรณ์

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
th: การเปลี่ยนแปลงที่จำเป็นต่อ %dir และ %file ได้ถูกดำเนินการแล้ว คุณสามารถยกเลิกสิทธิ์การเขียนเพื่อลดความเสี่ยงด้านความปลอดภัย ถ้าคุณไม่แน่ใจว่าต้องทำอย่างไร สามารถอ่านเพิ่มเติมได้ที่ <a href="@handbook_url">คู่มือออนไลน์</a>

en: Congratulations, you installed @drupal!
th: ขอแสดงความยินดี คุณติดตั้ง @drupal สำเร็จแล้ว!
