Open Enterprise (7.x-1.0-rc2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Tags
eu: Etiketak

en: Other
eu: Bestea

en: @drupal installation complete
eu: @drupal instalazioa amaitua

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
eu: Beharrezko aldaketa guztiak egin dira %dir eta %file -en, beraz idazketa baimenak kendu behar zenizkieke segurtasun arriskuak saihesteko.Hau egiteko ziurtazunik ez baduzu <a href="@handbook_url">sareko gida liburua</a> kontsultatu.

en: Congratulations, you installed @drupal!
eu: Zorionak, @drupal instalatu duzu!

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.
