Open Enterprise (7.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Other
lt: Kiti

en: @drupal installation complete
lt: @drupal įdiegimas užbaigtas

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
lt: Visi reikalingi pakeitimai %dir ir %file buvo atlikti, taigi Jūs turėtumėte pašalinti rašymo leidimus jiems, tam, kad išvengti saugumo rizikos. Jei nežinote kaip tai padaryti prašome peržiūrėti <a href="@handbook_url">vadovėlyje</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
lt: Sveikiname Jūs įdiegėte @drupal!

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.
