Open Enterprise (7.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Tags
lv: Birkas

en: Other
lv: Citi

en: @drupal installation complete
lv: @drupal instalācija ir pabeigta

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
lv: Visi nepieciešamie labojumi %dir un %file ir veikti, tādēļ Jums labotajam vajadzētu noņemt rakstīšanas tiesības, lai izvairītos no drošības riskiem. Ja neesat drošs, kā to paveikt, tad aplūkojiet <a href=" @handbook_url "> tiešsaistes rokasgrāmata </a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
lv: Apsveicam, jūs instalējāt @drupal!

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.
