Open Enterprise (7.x-1.0-rc2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Other
oc: Autre

en: @drupal installation complete
oc: Installacion de @drupal acabada

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
oc: Totes los cambiaments necessaris a %dir e a %file son estats efectuats, vos caldriá doncas ne levar las permissions d'escritura per tal d'evitar los risques de seguretat. Se sètz pas segur de cossí far, podètz consultar lo <a href="@handbook_url">manual en linha</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
oc: Felicitacions, avètz installat @drupal!

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
oc: Sasissètz una lista de mots separats per de virgulas per descriure vòstre contengut.
