Open Enterprise (7.x-1.0-rc3) - en to ga translation catalogue (74 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Category
ga: Ábhar

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Book
ga: Leabhar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Access denied
ga: Cead rochtana diúltaithe

en: Year
ga: Bliain

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: Month
ga: Mí

en: Prev
ga: Siar

en: Day
ga: Lá

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Order
ga: Ordú

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Log out
ga: Logáil amach

en: or
ga: nó

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Go to first page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh

en: Go to page @number
ga: Téigh chuig leathanach @number

en: 1 minute
ga: Nóiméad amháin

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: and
ga: agus

en: Dashboard
ga: Deais

en: Disable rich-text
ga: Díchumasaigh méith-théacs

en: - Any -
ga: - Iad uile -

en: Language settings
ga: Socruithe teanga

en: The requested page could not be found.
ga: Ní féidir linn teacht ar an leathanach sin. Cuir r-phost chuig <a href="mailto:eolas@naionrai.ie">eolas@naionrai.ie</a> le heolas faoin leathanach atá á lorg agat.

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
ga: Réamhshocrú teanga an chuntais seo do ríomhphoist, agus an teanga roghnaithe do léiriú an tsuímh.

en: Navigate to previous year
ga: Déan nascleanúint chuig anuraidh

en: Navigate to next year
ga: Déan nascleanúint chuig an bhliain seo chugainn

en: Navigate to previous month
ga: Déan nascleanúint chuig an mhí roimhe seo

en: Navigate to next month
ga: Déan nascleanúint chuig an mhí seo chugainn

en: Navigate to previous week
ga: Déan nascleanúint chuig an tseachtain roimhe seo

en: Navigate to next week
ga: Déan nascleanúint chuig an tseachtain seo chugainn

en: Navigate to previous day
ga: Déan nascleanúint chuig an lá roimhe seo

en: Navigate to next day
ga: Déan nascleanúint chuig an chéad lá eile

en: Input required
ga: Ionchur riachtanach

en: Delete and save
ga: Scrios agus sábháil

[ctx: datetime]
en: Year
ga: Bliain

[ctx: datetime]
en: Month
ga: Mí

[ctx: datetime]
en: Day
ga: Lá

[ctx: date_nav]
en: Next
ga: Ar aghaidh

en: Do not begin name with numbers.
ga: Ná tosaigh ainm le huimhreacha.
