Open Enterprise (7.x-1.0-rc3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Other
te: ఇతర

en: @drupal installation complete
te: @drupal స్థాపన పూర్తయ్యింది

en: Congratulations, you installed @drupal!
te: అభినందనలు, మీరు @drupalని స్థాపించారు!

en: Basic page
te: ప్రాథమిక పేజీ
