Open Enterprise (7.x-1.0-beta7) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Other
gl: Outro

en: @drupal installation complete
gl: Instalación de @drupal completa

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
gl: Realizaronse todos os cambios necesarios en %dir e %file, polo que debería eliminar os permisos de escritura que teñan para evitar riscos de seguridade. Si non está seguro de cómo facelo, consulte a <a href="@handbook_url">guía en liña</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
gl: Parabéns, vostede instalou @drupal!

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.
