Open Enterprise (7.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Tags
jv: Tautan

en: Other
jv: Liyané

en: @drupal installation complete
jv: Instalasi @drupal rampung

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
jv: Kabéh owahan penting marang %dir lan %file wis digawé, mila sampéyan kudu mbuwang kawenangan nulis marang dhéwéké kanggo ngindhari resiko jagabaya. Yén sampéyan ora yakin piyé carané, wacanana <a href="@handbook_url">buku pandhuan online</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
jv: Wilujeng, panjenengan sampun sukses masang @drupal!

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
jv: Isékna tandha koma kanggo misahi daftar tembung marang katrangan konten Sampéyan.
