Open Enterprise (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Tags
ro: Etichete

en: @drupal installation complete
ro: Instalare @drupal completă

en: Congratulations, you installed @drupal!
ro: Felicitări, ai instalat @drupal!

en: Installing updates
ro: Instalare atualizări

en: Preparing to update your site
ro: Pregătire pentru actualizarea sitului dumneavoastră

en: Downloading updates failed:
ro: Descărcarea de actualizări a eșuat:

en: Updates downloaded successfully.
ro: Actualizările au fost descărcate cu succes.

en: Fatal error trying to download.
ro: Eroare fatală la încercarea de a descărca.

en: Basic page
ro: Pagină simplă

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ro: Folosiți <em>pagini simple</em> pentru conținut static, cum ar fi o pagină 'Despre noi'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ro: Folosiți taguri pentru a grupa articolele similare în categorii.
