Open Event (7.x-0.3) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Suffix
ro: Sufix

en: Email address
ro: Adresă email

en: Description
ro: Descriere

en: Place
ro: Loc

en: Image
ro: Imagine

en: Parents
ro: Părinți

en: Logo
ro: Siglă

en: Address
ro: Adresă

en: Events
ro: Evenimente

en: Duration
ro: Durată

en: endpoints
ro: puncte de acces
