Open Event (7.x-0.4) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Description
el: Περιγραφή

en: Place
el: Τόπος

en: Image
el: Εικόνα

en: Parents
el: Γονικοί όροι

en: Event
el: Συμβάν

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Events
el: Γεγονότα

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Alias
el: Ψευδώνυμο
