Open Event (7.x-0.4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: സഫിക്സ്

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Logo
ml: ലോഗോ
