Open Event (7.x-0.5) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Description
ar: الوصف

en: Image
ar: الصورة

en: Event
ar: الحدث

en: Logo
ar: الشعار

en: Address
ar: العنوان

en: Events
ar: الفعاليات

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Alias
ar: البديل
