Open Event (7.x-0.5) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Description
az: İzahat

en: Image
az: Şəkil

en: Logo
az: loqo

en: Duration
az: Müddət

en: Alias
az: Ləqəb
