Open Event (7.x-0.5) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Description
bg: Описание

en: Place
bg: Място

en: Image
bg: Снимка

en: Logo
bg: Лого

en: Address
bg: Адрес

en: Duration
bg: Период

en: Alias
bg: Псевдоним
