Open Event (7.x-0.5) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Description
et: Kirjeldus

en: Image
et: Pilt

en: Event
et: Sündmus

en: Address
et: Aadress

en: Duration
et: Kestus

en: Awards
et: Auhinnad

en: Job title
et: Amet
