Open Event (7.x-0.5) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Description
sk: Popis

en: Place
sk: Miesto

en: Image
sk: Obrázok

en: Event
sk: Podujatie

en: Address
sk: Adresa

en: Events
sk: Udalosti

en: Duration
sk: Trvanie

en: Family name
sk: Priezvisko

en: Organization
sk: Firma

en: Given name
sk: Meno
