Open Event (7.x-0.6) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Email address
is: Netfang

en: Description
is: Lýsing

en: Image
is: Mynd

en: Event
is: Viðburður

en: Logo
is: Táknmynd

en: Address
is: Heimilisfang

en: Events
is: Viðburðir

en: Family name
is: Fjölskyldunafn

en: Organization
is: Stofnun

en: Opening hours
is: Afgreiðslutími
