Open Event (7.x-0.6) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Description
lv: Apraksts

en: Image
lv: Attēls

en: Event
lv: Notikums

en: Address
lv: Adrese

en: Events
lv: Notikumi

en: Duration
lv: Ilgums

en: Alias
lv: Aizstājvārds
