Open Event (7.x-0.6) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Place
mn: Байршил

en: Image
mn: Зураг

en: Logo
mn: Лого
