Open Event (7.x-0.6) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Email address
sv: E-postadress

en: Description
sv: Beskrivning

en: Place
sv: Plats

en: Image
sv: Bild

en: Event
sv: Händelse

en: Logo
sv: Logotyp

en: Address
sv: Adress

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Family name
sv: Efternamn

en: Organization
sv: Organisation

en: Given name
sv: Tilltalsnamn

en: Event name
sv: Namn på händelse

en: Opening hours
sv: Öppettider
