Open Event (7.x-0.7) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Email address
af: E-posadres

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Place
af: Plek

en: Image
af: Beeld
