Open Event (7.x-0.7) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Email address
be: Email адрас

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Image
be: Малюнак

en: Logo
be: Лагатып

en: Duration
be: Працягласць

en: Alias
be: Аліас
