Open Event (7.x-0.7) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Image
eu: Irudia

en: Event
eu: Gertaera

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Address
eu: Helbidea

en: Events
eu: Gertaerak

en: Duration
eu: Iraupena

en: Organization
eu: Erakundea

en: Alias
eu: Ezizena
