Open Event (7.x-0.7) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Place
fi: Paikkakunta

en: Image
fi: Kuva

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Address
fi: Osoite

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Duration
fi: Kesto

en: Organization
fi: Organisaatio

en: Open Event
fi: Avaa tapahtuma
