Open Event (7.x-0.7) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Suffix
fil: Hulapi

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Alias
fil: Palayaw
