Open Event (7.x-0.7) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Image
gl: Imaxe

en: Event
gl: Evento

en: Logo
gl: Logotipo

en: Address
gl: Enderezo

en: Events
gl: Eventos

en: Duration
gl: Duración

en: Open Event
gl: Abrir evento
