Open Event (7.x-0.7) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Alias
gu: ઉપનામ
