Open Event (7.x-0.7) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Image
hy: Նկար

en: Logo
hy: Լոգո
