Open Event (7.x-0.7) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Image
jv: Gambar

en: Alias
jv: Singlon
