Open Event (7.x-0.7) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Image
nn: Bilete

en: Event
nn: Hending

en: Address
nn: Adresse
