Open Event (7.x-0.7) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Email address
sl: E-naslov

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Image
sl: Slika

en: Alias
sl: Vzdevek
