Open Event (7.x-0.7) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Logo
sr: Лого
