Open Event (7.x-0.7) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Logo
ur: لوگو
