Open Event (7.x-0.8) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Image
bn: ছবি

en: Logo
bn: লোগো
