Open Event (7.x-0.8) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Image
eo: Bildo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Alias
eo: Kromnomo
