Open Event (7.x-0.8) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Image
ka: სურათი

en: Logo
ka: ლოგო

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა
