Open Event (7.x-0.8) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Event
lt: Įvykis

en: Logo
lt: Logotipas

en: Address
lt: Adresas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Duration
lt: Laikas

en: Alias
lt: Pervadinimas
