Open Event (7.x-0.8) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Place
my: နေရာ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Alias
my: နာမည်အတု
