Open Event (7.x-0.8) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Logo
ne: ब्याज

en: Alias
ne: उपनाम
