Open Event (7.x-0.9) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Logo
am: አርማ
